Medžiaga pamokoms

 

Gerb. biologijos, "gamta ir žmogus" dalyko mokytojai!

 

Ši svetainė yra skirta Jums, tad laukiame Jūsų straipsnių apie Jūsų darbo džiaugsmus, lūkesčius, pravestus renginius. Laukiame taip pat, Jūsų rankomis, sukurtų mokymo (si) priemonių, užduočių, pamokų planų, renginių planų, projektų šablonų ir kt.. Dalinkimės tuo su kitais, nes tik nuo Mūsų visų indėlio priklauso šios internetinės svetainės turinys ir dizainas bei Mūsų darbo kokybė.


Įvairią metodinę medžiagą siųskite el.paštu reginakomar64@gmail.com

Būtinai nurodykite savo vardą pavardę, mokyklą, kvalifikacinę kategoriją. Laukiame Jūsų darbų.

 

 

Skaitmeninių mokymo priemonių aprašų saugykloje jau daugiau nei 5000 aprašų

2013-02-12

Švietimo portalo „eMokykla“ Skaitmeninių mokymo priemonių aprašų saugykloje jau galite rasti aprašytas daugiau nei 5000 priemonių.

Ši centralizuota skaitmeninių mokymo priemonių aprašų saugykla yra tarsi vartai, kur naudotojai gali ieškoti mokymo priemonių vienoje vietoje nepriklausomai nuo serverio, kuriuose jie saugomi, o mokymo priemonių kūrėjai gali teikti aprašus, kad šios taptų pasiekiamos ir matomos.

Šiuo metu SMP aprašų saugykloje daugiausiai aprašyta integruoto gamtos mokslų kurso priemonių (1189), matematikos priemonių (740) ir fizikos priemonių (725) daugybę kitų bendrojo lavinimo mokomųjų dalykų skaitmeninių mokymo priemonių aprašų.

Skaitmeninių mokymo priemonių aprašų saugyklą ir daugiau informacijos apie ją rasite čia.